NFL 2025: Difference between revisions
From Pompedia
Jump to navigationJump to search
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" style="margin:auto" | |||
|+ 2025 Checklist | |||
|- | |||
! Team !! Profiles !! Squad Photo !! Pro Bowl | |||
|- | |||
| [[San_Francisco_49ers_Cheerleaders_of_2025_-_26|'''49ers''']] || Updated || Need || Yes | |||
|- | |||
| [[Cincinnati_Bengals_Cheerleaders_of_2025_-_26|'''Bengals''']] || Updated || Need || Yes | |||
|- | |||
| [[Denver_Broncos_Cheerleaders_of_2025_-_26|'''Broncos''']] || Updated || No ||No | |||
|- | |||
| [[Tampa_Bay_Buccaneers_Cheerleaders_of_2025_-_26|'''Buccaneers''']] || Updated || No || No | |||
|- | |||
| [[Arizona_Cardinals_Cheerleaders_of_2025_-_26|'''Cardinals''']] || Updated || No || No | |||
|- | |||
| Chargers || No || Need || No | |||
|- | |||
| Chiefs || No || Need || No | |||
|- | |||
| Colts ||| No || Need || No | |||
|- | |||
| Commanders || No || Need || No | |||
|- | |||
| Cowboys || No || Need || No | |||
|- | |||
| Dolphins || No || Need || No | |||
|- | |||
| Falcons || No || Need || No | |||
|- | |||
| Jaguars || No || Need || No | |||
|- | |||
| Lions || No || Need || No | |||
|- | |||
| Panthers || No || Need || No | |||
|- | |||
| Patriots || No || Need || No | |||
|- | |||
| Raiders || No || Need || No | |||
|- | |||
| Rams || No || Need || No | |||
|- | |||
| Ravens || No || Need || No | |||
|- | |||
| Saints || No || Need || No | |||
|- | |||
| Seahawks || No || Need || No | |||
|- | |||
| Texans || No || Need || No | |||
|- | |||
| Titans || No || Need || No | |||
|- | |||
| Vikings || No || Need || No | |||
|} | |||
Revision as of 14:20, 2 January 2026
| Team | Profiles | Squad Photo | Pro Bowl |
|---|---|---|---|
| 49ers | Updated | Need | Yes |
| Bengals | Updated | Need | Yes |
| Broncos | Updated | No | No |
| Buccaneers | Updated | No | No |
| Cardinals | Updated | No | No |
| Chargers | No | Need | No |
| Chiefs | No | Need | No |
| Colts | No | Need | No |
| Commanders | No | Need | No |
| Cowboys | No | Need | No |
| Dolphins | No | Need | No |
| Falcons | No | Need | No |
| Jaguars | No | Need | No |
| Lions | No | Need | No |
| Panthers | No | Need | No |
| Patriots | No | Need | No |
| Raiders | No | Need | No |
| Rams | No | Need | No |
| Ravens | No | Need | No |
| Saints | No | Need | No |
| Seahawks | No | Need | No |
| Texans | No | Need | No |
| Titans | No | Need | No |
| Vikings | No | Need | No |